0912-943-7871 ApplyRoad@gmail.com

تدابیر وزارت بهداشت برای افزایش شانس قبولی داوطلبان سهمیه آزاد آزمون دستیاری

ApplyRoad اخبار دانشگاهی تدابیر وزارت بهداشت برای افزایش شانس قبولی داوطلبان سهمیه آزاد آزمون دستیاری
تدابیر وزارت بهداشت برای افزایش شانس قبولی داوطلبان سهمیه آزاد آزمون دستیاری

اخبار دانشگاهی

تدابیر وزارت بهداشت برای افزایش شانس قبولی داوطلبان سهمیه آزاد آزمون دستیاری

ارسال شده توسط ApplyRoad

انتشار: چهارم مردادماه ۱۳۹۳

به گزارش ایسنا، معاون آموزشی وزارت بهداشت، تدابیر وزارت بهداشت برای اصلاح و افزایش شانس قبولی داوطلبان سهمیه آزاد چهل و یکمین آزمون دستیاری را تشریح کرد.

دکتر امیر حسین ضیایی با اشاره به مخالفت مجلس با فوریت اصلاح سهمیه ۳۰ درصدی مناطق محروم آزمون دستیاری، گفت: مصوبه مجلس درباره سهمیه ها در آزمون امسال اعمال می‌شود، اما در وزارت بهداشت برای اصلاح شانس قبولی داوطلبان سهمیه آزاد تلاش می‌شود حتی‌الامکان ظرفیت‌های پذیرش آزمون را افزایش دهیم و بی‌شک این افزایش ظرفیت‌ها در دانشگاه های بزرگ اعمال خواهد شد.

وی همچنین با اشاره به خالی ماندن بخشی از سهمیه مناطق محروم طبق روال سال‌های گذشته، تأکید کرد:‌ سهمیه‌های خالی به داوطلبان سهمیه آزاد تعلق می گیرد و با پذیرش آنها پر می­شود.

به گفته ضیایی، با اتخاذ این تدابیر و همچنین با اذعان به اینکه شماری از داوطلبان نیز در ظرفیت‌های سهمیه آزاد قبول پذیرفته می‌شوند، پیش‌بینی می‌شود بخشی از نگرانی داوطلبان سهمیه آزاد در این باره برطرف شود.

معاون آموزشی وزارت بهداشت در خاتمه با اشاره به آغاز انتخاب رشته آزمون دستیاری از روز شنبه چهارم مرداد ماه، به همه داوطلبان توصیه کرد رشته موردعلاقه خود را انتخاب کرده و از انتخاب رشته تنها با هدف قبولی پرهیز کنند زیرا امکان تغییر رشته و دانشگاه، بعد از قبولی میسر نیست.

  • مرداد ۳, ۱۳۹۳

نوشته شده توسط ApplyRoad

دریافت کدهای تخفیف مناسبتی

اطلاعات شما دریافت شد، متشکریم.

زمان ارسال اطلاعات مشکلی پیش آمد، لطفا دوباره امتحان کنید.

ApplyRoad will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.